kosmetyki online

1. Sklep internetowy http://www.eastgarden.eu prowadzony jest przez firmę:

East Garden Ltd.
Kemp House, City Road 152
EC1V2NX London
United Kingdom

 

2. Zamówienia w sklepie można składać przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Przyjęcie zamówienia potwierdzane jest wygenerowaną automatycznie wiadomością e-mail.

 

3. Kupujący ma prawo do modyfikacji swojego zamówienia do chwili rozpoczęcia jego realizacji, o której jest informowany wiadomością email generowaną automatycznie przez sklep. Zmiany zamówienia przyjmowane są w formie pisemnej. Wiadomość należy dostarczyć na adres sklep@eastgarden.eu

 

4. Wysyłki realizowane są w dni robocze, za pośrednictwem Paczkomatów Inpost lub Firmy Kurierskiej, zależnie od tego, jaki sposób dostawy został wybrany przez Kupującego

 

5. Czas realizacji zamówienia liczony jest zależnie od wybranej metody płatności:

- w przypadku płatności przelewem na rachunek wskazany w wiadomości z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia od kolejnego dnia roboczego, po dacie zaksięgowania środków na rachunku bankowym

- w przypadku płatności błyskawicznej - od daty zaksięgowania przez operatora przelewy24.pl wpłaty na naszym rachunku rozliczeniowym

 

6. Termin wysyłki zamówień złożonych po godzinie 13.00 liczony jest od następnego dnia roboczego.

 

7. Sklep nie odpowiada za problemy z autoryzacją płatności wynikające z błędów działania systemów przelwy24.pl oraz banków. Zamówienia, dla których przekroczono czas transakcji np. wskutek niedostępności usług banku, ale, dla których jednak dokonano płatności za pomocą serwisu przelewy24.pl realizowane są ręcznie po uprzednim kontakcie z Klientem i potwierdzeniu zawartości koszyka. W takich przypadkach nie są dostępne powiadomienia automatyczne o zmianach statusów.

 

8. Czas oczekiwania na płatność wynosi 7 dni. Zamówienia nieopłacone w tym terminie mogą zostać anulowane.

 

9. Całkowity czas dostarczenia wynosi do 5 dni roboczych na jego kompletację + czas dostawy. W okresie akcji promocyjnych czas realizacji zamówień podawany będzie w stosownych regulaminach promocji. Wysyłki realizowane są wyłącznie na terenie kraju. Zamówienia międzynarodowe będą realizowane indywidualnie po kontakcie e-mailowym.

 

10. Czas dostawy wybierany jest przez Kupującego i wynosi:

- do 2 dni roboczych w przypadku przesyłek kurierskich,

- 2-3 dni roboczych w przypadku przesyłek realizowanych za pośrednictwem Poczty Polskiej

 

11. Czas doręczenia przesyłek przez Pocztę Polską jest czasem przybliżonym. Poczta Polska nie gwarantuje realizacji przesyłki w podanym czasie. W przypadku ryzyka uszkodzenia przesyłki zawierającej towary delikatne, Sklep zastrzega sobie prawo do wysłania jej za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

12. Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostarczeniu zamówienia wynikające z pracy spedytorów, ani za straty wynikłe z tych opóźnień.

 

13. W przypadku czasowej niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Sposób realizacji zamówienia zostanie ustalony z Kupującym (realizacja w częściach, ustalenie indywidualnego terminu realizacji, anulowanie zamówienia)

 

14. Do zamówienia dołączana jest faktura VAT.

 

15. Ceny podane w sklepie są cenami w złotych polskich. Ceny te zawierają podatek od towarów i usług wg obowiązującej stawki.

 

16. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży. Umowa zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 

17. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz asortymentu dostępnych produktów.

 

18. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Kupujący może zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwrócony może być wyłącznie towar nowy, nieuszkodzony. Zwracane produkty Kupujący odsyła na własny koszt wraz z otrzymanym dowodem zakupu. Sklep w ciągu 5 dni roboczych dokonuje zwrotu ceny towaru na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

 

19. Reklamacje. W przypadku stwierdzenia wad towaru, Kupujący powinien odesłać wadliwy produkt na adres: East Garden Ltd, Al. Legionów 120, 18-400 Łomża. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz opis powodu reklamacji. Maksymalny termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki zawierający produkt podlegający postępowaniu reklamacyjnemu. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji sposób jej realizacji obejmujący wymianę produktu na nowy, wymianę produktu na inny lub zwrot ceny produktu zostanie ustalony z Kupującym drogą e-mailową. Koszt związany z odesłaniem towaru reklamowanego jest zwracany bezzwłocznie po uznaniu reklamacji.

 

20. Dokonując rejestracji w sklepie lub składając zamówienie z konta gościa Kupujący wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystanie swoich danych osobowych do celów koniecznych dla realizacji zamówienia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 133, poz. 883)

 

21. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby Sklepu.

 

Regulamin obowiązuje od dnia 01-03-2016


Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje